معرفی تولیدات بهنام رباتیک

بهنام رباتیک بزرگترین تولیدکننده قطعات رباتیک در ایران است که محصولاتش را از باکیفیت‌ترین مواد اولیه می‌سازد. در این صفحه می‌توانید مهمترین تولیدات بهنام رباتیک را مشاهده کرده و با توجه به نیاز خود، با مراجعه به صفحه مربوطه، اقدام به خرید کنید.

لازم بع ذکر است که شرکت بهنام رباتیک در سال 1389 فعالیت خودش را آغاز کرد و از همان زمان اقدام به تولید قطعات رباتیک نمود و از 12 سال پیش نیز اقدام به واردات قطعات الکترونیکی از چین کرد تا نیاز بازار، مشتریان و فعالین دو حوزه رباتیک و الکترونیک کشور به آسانی مرتفع گردد و آنها در کمترین زمان ممکن کالای دلخواه خود را دریافت کنند.

آشنایی با تولیدات بهنام رباتیک

چرخ‌های رباتیک ساخته شده توسط این شرکت تنوع بسیار زیادی دارند به طوری که امروزه آموزشگاه‌های رباتیک در سرتاسر کشور مشتری آنها می‌باشند. بهنام رباتیک چرخ‌های مخصوص ربات را در رنگ‌های مختلف و مورد تأیید وزارت بهداشت تولید می‌کند تا حین استفاده توسط ربات‌آموزان، سلامتی کودکان و نوجوانان به خطر نیفتد.

شما می‌توانید در ادامه نمونه چرخ‌های ربات ساخته شده توسط بهنام رباتیک را مشاهده نموده و با کلیک کردن روی تصویر هر کدام از آنها، به صفحه اختصاصی آن بروید و در صورت تمایل، برای خرید اقدام کنید.

چرخ‌های ربات

سازه‌های ربات

سازه‌های ربات ساخته شده توسط بهنام رباتیک همچون چرخ‌ها کیفیت بالایی دارند. مواد اولیه استفاده شده برای این دسته از تولیدات بهنام رباتیک، از جنس پلاستیکی تزریقی می‌باشد بنابراین بر خلاف بسیاری دیگر از محصولات مشابه بازار که کیفیت معمولی دارند، این سازه‌ها از کیفیت مرغوب و مناسبی برخوردارند.

شما می‌توانید در ادامه سازه‌های ساخته شده توسط بهنام رباتیک را مشاهده نموده و با کلیک کردن روی تصویر هر کدام از آنها، به صفحه اختصاصی آن بروید و در صورت تمایل، برای خرید اقدام کنید.

ملزومات رباتیک

در کنار چرخ ربات و سازه‌های رباتیک، بهنام رباتیک در حوزه تولید و عرضه ملزومات رباتیک نیز فعالیت دارد. منظور از ملزومات رباتیک، گیربکس، موتور گیربکس، جاباتری و . . . می‌باشد.

کیفیت این دسته از تولیدات بهنام رباتیک آن‌قدر بالاست که به سختی می‌توان در بازار رقیبی برای آنها پیدا کرد. در این بین، بسیاری از آموزشگاه‌های فعال در زمینه آموزش رباتیک، از محصولات بهنام رباتیک استفاده می‌کنند و مشتری ثابت آنها هستند.

شما می‌توانید در ادامه نمونه ملزومات رباتیک ساخته شده توسط بهنام رباتیک را مشاهده نموده و با کلیک کردن روی تصویر هر کدام از آنها، به صفحه اختصاصی آن بروید و در صورت تمایل، برای خرید اقدام کنید.

دسته کنترل

بخش دیگری از تولیدات بهنام رباتیک، شامل دسته کنترل‌ها می‌باشد. برای کنترل حرکات ربات‌ها و همچنین استفاده از آنها در مسابقات مختلف، می‌بایست از دسته کنترل‌ها استفاده کرد. دسته کنترل‌های ساخته شده توسط بهنام رباتیک کیفیت مناسبی دارند و بدون کوچکترین عیب و نقصی می‌باشند.

تیم فنی بهنام رباتیک پیش از عرضه هر دسته کنترل به بازار، آن را از هر نظر بررسی می‌کند و در صورتی که مشکلی در نحوه عملکرد وجود نداشت، آن را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

شما می‌توانید در ادامه نمونه دسته کنترل‌های ساخته شده توسط بهنام رباتیک را مشاهده نموده و با کلیک کردن روی تصویر هر کدام از آنها، به صفحه اختصاصی آن بروید و در صورت تمایل، برای خرید اقدام کنید.