واردات قطعات الکترونیک از چین

هرچقدر از مزایا و منفعت واردات قطعات الکترونیکی از چین بگوییم باز هم حق مطلب را ادا ننموده ایم. بهای کالا های الکترونیکی در چین بسیار مناسب می باشد. و واردات از چین با سرمایه کم یا زیاد منفعت فوق العاده ای را به دنبال دارد.

واردات کالا از چین توسط ترخیص کار گمرک حرفه ای بهنام رباتیک انجام می شود و به علت قطع واسطه ها و کارمزد معاملاتی بسیار پایین هزینه واردات قطعات الکترونیک از چین بسیار کاهش یافته است.

کالای خود را در سایت بهنام رباتیک سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان و با نازل ترین قیمت، کالای خود را از ما تحویل بگیرید.

از جمله منافع واردات قطعات الکترونیک می توان به خرید مستقیم قطعات الکترونیک از چین و خرید قطعات الکترونیکی کمیاب اشاره نمود.

از آن جایی که بازار قطعات الکترونیک از جمله بازار های پرطرفدار و محبوب به حساب آورده می شود رقابت در‌این زمینه بسیار زیاد می‌باشد براین اساس مطلع بودن از مقررات واردات قطعات الکترونیک از چین می‌تواند بسیار مهم باشد.

هم چنین مهم است که بدانید تعرفه های قطعات الکترونیکی در فصل های گوناگون سال متفاوت می‌باشد.

واردات از چین با سرمایه کم

از آنجایی که قطعات الکترونیکی دارای نوسان زیادی در بازار های جهانی از جمله چین هستند شاید بتوان گفت واردات قطعات الکترونیک از چین از جمله مسایل دشوار و نیاز مند تجربه می‌باشد.

تمام تلاش و هدف ما از واردات قطعات الکترونیک از چین جلب رضایت مشتری می‌باشد.

استعلام قیمت واردات قطعات الکتریکی از چین

تعرفه واردات قطعات الکترونیک از چین از جمله مواردی است که مقدار آن متغیر بوده و به فاکتور های زیادی بستگی دارد. مرحله های متفاوتی برای قیمت ها در نظر گرفته شده است مثلا برد آردوینو ویا برد رزبری پای ساخت چین دارای سه درجه تعرفه متفاوت است و طبق ابعاد و شرکت تولید کننده محصول وغیره محاسبه می شود.

برای بررسی قیمت تمام شده محصول مورد نظر شما می توانید لینک محصول را که در سایت های مشابه خارجی یا داخلی وجود دارد، برای ما ارسال کنید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن قیمت پیشنهادی را به اطلاع شما می رسانند.

واردات قطعات الکتریک پر سود از چین

تحقیقات صورت گرفته در مدت سه سال گذشته نشان می‌دهد که واردات انواع مدارات مجتمع یا همان آی سی که دارای درجه های مصرفی تجاری، صنعتی و همچنین نظامی هستند. دارای سود بسیار بالایی در خصوص واردات قطعات الکتریکی از چین هستند.

از سمت دیگر میکرو کنترلرهای AVR و ARM از دیگر کالاهایی هستند که در چین دارای قیمت بسیار ارزانی بوده و واردات آن به ایران دارای سود بالایی می‌باشد.

واردات قطعات الکترونیکی از چین با سرمایه کم امکان پذیر شد. اختیار با شما است پیشنهاد ما این است که فرصت طلایی برای واردات با هر مبلغی را از دست ندهید.

قوانین واردات قطعات الکتریکی از چین

قبل از خرید هر کالایی باید از فروشنده نمونه هایی درخواست نمایید. این گزینه در خصوص ال ای دی بسیار اهمیت دارد. در واقع باید نمونه کارهای موجود بتواند تضمین کننده کیفیت محصول باشد.

در هنگام واردات قطعات الکترونیک از چین باید از اعتبار شرکت فروشنده اطمینان حاصل کنید. به طور کلی در چین فروشنده ها به دو دسته تقسیم می شود دسته اول Trading نام دارند که کارشان خرید و فروش یا همان دلالی می‌باشد و نوع دوم نیز  Manufacture نامیده می‌شود که به تولید کنندگان اطلاق می‌شود.

در صورتی که خرید شما از گروه اول باشد در خصوص قیمت می توان مانور زیادی داد اما نمی توان تضمینی در خصوص کیفیت محصول خریداری شده داد. از سمت دیگر شرکت های تولید کننده همیشه در لاین گیفت از وضعیت نرمالی برخوردار هستند اما وارد معامله شدن از نظر هزینه با این گروه کمی دشوار است.

به این ترتیب در شرکت بازرگانی واردات قطعات الکتریکی از چین به شما کمک می شود که با تولیدکنندگان ارتباط گرفته و در خصوص هزینه ها نیز می توان یک سری از راهکارها را ارائه داد.

در نظر داشته باشید که در واردات قطعات الکتریکی از چین اگر قواعد و اصطلاحات خرید های بین المللی را نمی دانند به هیچ عنوان نباید وارد پروسه خرید شوید. بارها دیده شده است که تفاوت قیمت EXW و FOE سبب صورهای بسیاری شده و منجر به ورشکستی شده است.

نکات مهم واردات قطعات الکتریکی از چین

اگر شخصی را به عنوان واسطه در کشور چین داشته باشید قطعاً می توانید کنترل بهتری بر روی خرید داشته باشید، این گزینه مخصوصاً در دفعات

اول واردات قطعات الکترونیکی از چین بسیار مهم و ضروری است.

در خرید هیچ نوع عجله ای جایز نیست! فرصت برای خرید بسیار است در نظر داشته باشید تا زمانی که از کیفیت جنس مطمئن نشدید پروسه

خرید را آغاز نکنید.

اگر قرار است واردات قطعات الکترونیکی از طریق نمایشگاه هایی که به صورت سالانه در چین برگزار می شود صورت پذیرد باید این نکته را در نظر داشته باشید که ریسک بزرگی را به جان خریده اید زیرا اکثریت خریدها از نمایشگاه کیفیت مطلوبی ندارند.

قبل از واردات قطعات الکترونیک باید از شرایط گمرکی به طور دقیق مطلع بود. در نظر داشته باشید که قیمت ها به طور دوره ای و حتی روزانه تغییر می کنند به این ترتیب باید بتوان گزینه صحیحی برای خرید را انتخاب کنید.

سوددهی واردات قطعات الکترونیکی بسیار زیاد است، قیمت این اقلام در ایران گاه دو الی سه برابر به فروش می رسند و شما سود خالص

زیادی خواهید داشت، اما باید در پروسه واردات قطعات الکترونیک به تمامی اتفاق های احتمالی توجه کرد.

لیست اقلام واردات قطعات الکترونیک از چین

تمام کالاهای فروشگاه بهنام رباتیک و هرگونه لوازم و تجهیزات الکترونیک و رباتیک اعم از قطعات الکترونیک، پک و لوازم رباتیک، برد های هوشمند، انواع موتور ساده و گیربکس دار، ماژول و سنسور، کیت های الکترونیکی، ابزار آلات و پرینتر های سه بعدی، اجناس و کالا های مجاز هستند و شما می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

شرایط واردات قطعات الکترونیک از چین

برای واردات قطعات الکترونیک شرایط خاصی لازم نیست، شما می توانید برای سفارشات، از قسمت مخصوص زیر که به منظور ارتباط با بخش واردات بهنام رباتیک می‌باشد. تماس برقرار نمایید.

بدیهی است، همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

در صورتی که سؤالی دارید، می‌توانید آن را از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید تا همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مراحل ثبت سفارش واردات از چین

ثبت سفارش و انتظار تا تماس بخش واردات

تماس با کشور چین و ثبت سفارش شما

تأیید نهایی سفارش

ترخیص کالا و حمل تا مقصد شما

فروشگاه
حساب کاربری من
علاقه مندی