هر آنچه می‌خواهید، هست!

بهنام رباتیک به عنوان بزرگترین تولیدکننده قطعات رباتیک در ایران و واردکننده مستقیم محصولات و کالاهای الکترونیکی از چین، آمادگی هرگونه همکاری با آموزشگاه‌های رباتیک، مؤسسات، مدرسین و فعالین این حوزه را دارا می‌باشد.

“ تخفیف ویژه برای آموزشگاه‌های رباتیک ”

برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید، ما خبرهای خوبی برای شما داریم. 09154400625
بهنام رباتیک
بهنام رباتیک

تأمین‌کننده قطعات رباتیک و الکترونیک آموزشگاه‌ها

ایده‌های خلاقانه و فعالیت‌های ارزشمند شما برای ما مهم است. ما در راه تحقق باورهایتان شما را همیاری می‌کنیم. تحقق زیباترین رؤیاها برای ما، خرسندی شماست.

همان‌طور که می‌دانید، بهنام رباتیک در زمینه تولید قطعات رباتیک سابقه درخشانی دارد و در این حوزه جزو شرکت‌های پیشرو می‌باشد بنابراین می‌تواند محصولاتش را با پایین‌ترین قیمت و بیشترین کیفیت در اختیار طرف‌های قرارداد اعم از آموزشگاه‌ها، مؤسسات و مدرسین قرار دهد.

در کنار قطعات رباتیک، بهنام رباتیک می‌تواند به صورت مستقیم و مستقل هر نوع قطعه الکترونیکی را از چین وارد کند. این شرکت پس از اعلام نیاز مشتری، بلافاصله با واسطه‌ها و طرف قراردادهای خود در چین ارتباط برقرار می‌کند و ضمن استعلام قیمت، مشتری را از چگونگی فرآیند واردات از چین آگاه می‌نماید و در نهایت کالا را به دست وی می‌رساند.

با توضیحات داده شده، از آن جایی که خودِ بهنام رباتیک قطعات مورد نیاز آموزشگاه‌های رباتیک را تولید می‌کند، می‌تواند تأمین آنها را نیز بر عهده بگیرد؛ از این رو، مدرسین و مدیران این مجموعه‌ها می‌توانند با کادر فروش بهنام رباتیک تماس بگیرند و ضمن اطلاع از قیمت‌ها، از جشنواره‌های فروش احتمالی نیز اطلاع یابند.

مشاوره در زمینه تأمین و جایگذاری قطعات

تجربه بالای بهنام رباتیک در زمینه تولید قطعات، سازه‌ها، چرخ‌ها و دسته کنترل‌ها سبب شده تا بتواند بهترین ایده‌ها برای بهره‌گیری از این محصولات را ارائه نماید و آمادگی هرگونه مشاوره را داشته باشد. شما می‌توانید طی تماس با بهنام رباتیک سؤالات خود را پیرامون قطعات و سازه‌ها بپرسید و همکاران ما نیز پاسخگو خواهند بود.

تمام تلاش بهنام رباتیک به عنوان یک سایت تخصصی و فروشگاه قطعات الکترونیکی، فراهم نمودن مجموعه‌ای جذاب برای شما بوده است. فعالیت در حوزه کاری شما افتخار ماست.

مشاوره و اجرای پک‌های رباتیک برای آموزشگاه‌ها

بهنام رباتیک تاکنون با بیش از 300 آموزشگاه همکاری داشته و از سالیان گذشته تا به حال، بسیاری از این مراکز آموزشی به صورت مداوم محصولات این مجموعه را خریداری می‌کنند.

چنان‌چه آموزشگاه رباتیکی دارید که به تازگی آن را تأسیس کرده‌اید، فقط کافی است با همکاران ما در ارتباط باشید تا نظرات آنها پیرامون نحوه اجرای پک‌های رباتیک را جویا شوید. به علاوه، به خاطر علم روز بودن رباتیک، کمپانی‌های زیادی روی به استفاده از قطعات و سازه‌ها برای تولید پک‌های آموزش رباتیک آورده‌اند بنابراین مسئولین، فروشندگان و سایر پرسنل این مجموعه می‌توانند شما را برای تولید این پک‌ها راهنمایی کنند.

ارائه راهکار جهت اجرای پک و بسته‌های آموزشی

رباتیک علمی نوپا و بروز است به همین علت بسیاری از آموزشگاه‌ها، مؤسسات و مدرسین به دنبال تدریس این علم به دانش‌آموزان هستند؛ به این خاطر، بسیاری برای تولید بسته‌های آموزشی اقدام کرده‌اند.

اگر به بازار الکترونیک و رباتیک ایران نگاهی بیندازید، خواهید دید که پک‌های رباتیک متعددی وجود دارند که همگی حاوی سازه‌ها و چرخ‌های متعدد هستند. بهنام رباتیک به خاطر تولیدکننده بودن این قطعات، می‌تواند نیاز آموزشگاه‌ها و مدرسین را از نظر تأمین این ملزومات برطرف کند و ایده‌هایی را نیز برای اجرای پک و بسته‌های آموزشی ارائه نماید.

آموزش رباتیک با بسته‌های جذاب

ما تجهیزات و تجربیات مفصلی در حوزه فعالیت شما داریم. تحقق آنچه که می‌خواهید بسیار ساده است. همراه شما هستیم.