سیاست مرجوعی و عودت

راحتی کاربر در زمان ثبت سفارش، برای شرکت بهنام رباتیک ارزش بسیار زیادی دارد. از این رو، این شرکت سعی کرده برای ایجاد خرید امن، خدمات پس از فروشی را ارائه کند.

 

images

 

1) اگر مشکل یا هرگونه مغایرتی در سفارش بود، کاربر باید ظرف مدت 1 روز بعد از دریافت کالا، به شرکت بهنام رباتیک اطلاع دهد بنابراین بعد از گذشت این بازه زمانی، بهنام رباتیک هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

2) محصول مرجوع‌شده باید بدون مشکل ظاهری، آسیب‌دیدگی و یا هرگونه شکستگی باشد. ضمن اینکه، حتماً قبل از بازگرداندن کالا، مشتری می‌بایست با پشتیبانی هماهنگی‌های لازم را به عمل آورد.

 

1

 

3) شرکت بهنام رباتیک قبل از ارسال، کالاها را تست می‌کند ولی برای اطمینان بیشترِ مشتری، این امکان فراهم شده تا پس از گذشت 3 روز، در صورت بروز مشکل کالا عودت داده شود. لازم به ذکر است که در صورت استفاده نادرست، هرگونه ایجاد خرابی ناشی از ایجاد گشتاور غیرمجاز، ولتاژ زیاد و . . .، کالا از شرایط گارانتی خارج می‌شود.

 

images

 

4) مواردی نظیر آمپر مصرفی، ولتاژ ورودی و خروجی، توان مصرفی و . . . که در سایت ذکر شده، مطابق با اطلاعات درج شده در دیتاشیت، سایت شرکت سازنده و یا اطلاعات درج شده بر روی جنس یا دفترچه محصول می‌باشد بنابراین چنان‌چه میان مقادیر واقعی و مقادیر درج شده وجود داشت، مسؤلیتی متوجه فروشگاه بهنام رباتیک نمی‌باشد.

نکته: به دلیل چینی بودن بعضی از قطعات، معمولاً مقادیر ذکر شده با مقادیر واقعی متفاوت هستند.

 

How to Use Multimeter 2

 

5) کلیه وجه‌های درخواستی به خاطر عودت کالا، فقط به نام شخص حقیقی صاحب حساب کاربری در سایت بهنام رباتیک واریز می‌گردد و در صورت عدم تطابق شماره حساب یا کارت با نام کاربری، فرایند بازگشت مبلغ انجام نمی‌شود.

 

وبلاگ وریفای روش

 

6) هزینه مرجوعی کالا به عهده مشتری می‌باشد.

7) درصورتی که حساب کاربری ثبت شده در سایت بهنام رباتیک متعلق به سازمان دولتی یا دانشگاه باشد، باید شماره حساب یا شماره کارت اعلام شده متعلق به همان سازمان یا دانشگاه باشد.

 

images 1

 

8) در صورت عودت کالا توسط مشتری، مبلغ فاکتور بعد از دریافت اقلام بررسی خواهد شد تا در صورت کامل بودن اجناس، مبلغ مربوطه به حساب شخص خریدار واریز گردد.