کتابخانه, کتب الکترونیکی

کتاب Power Electronics and Motor Drives + دانلود رایگان

کتاب Power Electronics and Motor Drives

کتاب Power Electronics and Motor Drives یک منبع فوق‌العاده برای بروز نگه داشتن اطلاعات مهندسان برق و الکترونیک است و سعی می‌کند این افراد را در جریان آخرین پیشرفت‌های فناوری، تجهیزات و برنامه‌نویسی قرار دهد بنابراین در این زمینه‌ها حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.

کتاب نامبرده با دقت زیادی نوشته شده و شامل مباحث مبتدی برای افراد تازه‌کار و برنامه‌های پیشرفته‌تر برای مهندس باتجربه است. در واقع کتاب Power Electronics and Motor Drives با این نگرش، زمینه رشد سریع و عملیاتی رشته الکترونیک شاخه قدرت را فراهم می‌آورد.

این کتاب دارای محتوای جدیدی است و مباحث پیرامون مبدل‌ها، مدل‌های ماشین و روش‌های کنترل جدید مانند منطق فازی و کنترل شبکه عصبی را پوشش می‌دهد.

این کتاب الکترونیکی که به نوعی یک مرجع نیز به حساب می‌آید، به مهندسان کمک می‌کند تا فناوری‌های اخیر را بیشتر بشناسند و با مشاهده کاربردهای صنعتی، به درک عملی بالایی برسند.

فهرست مطالب

درباره نویسنده کتاب Power Electronics and Motor Drives

آقای Bimal Kumar Bose
آقای بایمال بوز نویسنده کتاب Power Electronics and Motor Drives

آقای بایمال بوز (Bimal K. Bose) نویسنده کتابPower Electronics and Motor Drives، مهندس و استاد دانشگاه بوده و متولد کلکته هند می‌باشد.

وی یک مهندس برق، محقق هوش مصنوعی، دانشمند، مربی و در حال حاضر استاد برجسته الکترونیک قدرت در گروه مهندسی برق و علوم کامپیوتر در دانشگاه تنسی در آمریکا و مهندس برق در مؤسسه پلی‌تکنیک Rensselaer ایالات متحده است.

در حال حاضر کتاب Power Electronics and Motor Drives جدیدترین کتاب وی در زمینه برق و الکترونیک به شمار می‌رود.

بایمال بوز همچنین، دارای مدرک BE از انستیتوی علوم مهندسی هند، مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه ویسکانسین ایالات متحده آمریکا و دکترا از دانشگاه کلکته هند است.

اطلاعاتی که باید قبل از دانلود رایگان کتاب Power Electronics and Motor Drives بدانید

Power Electronics and Motor Drives

دوم

انگلیسی

37.80 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *