کتابخانه, کتب الکترونیکی

دانلود رایگان کتاب Raspberry Pi for Dummies

کتاب Raspberry Pi for Dummies

کتاب Raspberry Pi for Dummies یک کتاب جذاب و آموزنده برای یادگیری هر چه راحت‌تر برنامه‌نویسی با رزبری پای است.

فهرست مطالب

درباره کتاب Electronics for Physicists

خودِ رزبری پای برنامه‌نویسی را آسان کرده اما این کتاب به شما آموزش می‌دهد که آسان‌تر اطلاعات نوین و کاربردی در مورد برنامه‌نویسی رایانه‌ها به دست بیاورید. با استفاده از رزبری پای به عنوان کامپیوتر کوچک و مقرون به صرفه، شما می‌توانید در بازی ماینکرافت ساختمان و در بازی سونیک آهنگ بسازید و علاقه‌مند به لینوکس و وارد دنیای اینترنت اشیا (IoT) شوید و به معنای واقعی کلمه از بازی کردن با برنامه‌نویسی لذت ببرید!

کتاب Raspberry Pi for Dummies شما را آماده کار کردن با رزبری پای می‌کند به طوری که آموزش می‌دهد چگونه آن را راه‌اندازی نمایید، سیستم عامل مربوطه را دانلود و نصب کنید و با محیط دسکتاپی آن آشنا شوید. با این حساب، تنها محدودیتی که پیش‌رو دارید، تصورات و خیالات شما خواهد بود. این بدان معناست که فرقی نمی‌کند که رزبری پای 4 دارید یا رزبری پای 400، یا رزبری پای زیرو یا رزبری پای دبیلو و یا اصلاً مدل‌های قدیمی‌تر. این کتاب همه مطالب آموزشی مدنظرتان را ارائه می‌کند.

کتاب Raspberry Pi for Dummies جدیدترین تکنولوژی‌ها در مورد رزبری پای 4، رزبری پای 400 و زبان برنامه‌نویسی اسکرچ 3 را آموزش می‌دهد و درباره بازی‌های تازه قرار گرفته در رزبری پای و افزونه‌های فروشگاهی آن صحبت می‌کند. این کتاب آموزشی، بهترین راهکار برای کسانی است که می‌خواهند بدانند رزبری پای چیست و چه کارهایی انجام می‌دهد.

وقتی این کتاب را خواندید، رزبری پای خود را راه بیندازید، سیستم عامل مناسب را نصب کنید و به اینترنت وصل شوید. سپس مبتدی‌ترین اطلاعات را در مورد لینوکس به دست بیاورید تا بتوانید برنامه‌نویسی، بازی و با آن کار کنید. همچنین، قادر خواهید بود از اسکرچ، پایتون و سونیک پای برای اولین پروژه برنامه‌نویسی خود بهره ببرید تا نخستین نرم‌افزارها، بازی‌ها و موسیقی‌های دیجیتالی اختصاصی را بسازید.

با کتاب Raspberry Pi for Dummies ببینید که چگونه مدارها با رزبری پای ارتباط برقرار می‌کنند. در واقع با مطالعه این کتاب، از رزبری پای بیشترین بهره را خواهید برد زیرا مرجع آموزشی خواندنی و دوست‌داشتنی است.

اطلاعاتی که باید قبل از دانلود رایگان کتاب Raspberry Pi for Dummies بدانید

Raspberry Pi for Dummies

چهارم

انگلیسی

37.1 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *