کتابخانه, کتب الکترونیکی

دانلود رایگان کتاب Programming Arduino Next Steps

کتاب Programming Arduino Next Steps

کتاب Programming Arduino Next Steps باعث می‌شود مهارت‌های آردوینویی شما وارد مرحله جدیدی شوند. در این کتاب راهنمای جامع و کامل، سیمون مانک به عنوان یکی از علاقه‌مندان و مشتاقان به الکترونیک شما را به ماورای آردوینو می‌برد و رازهای مخفی برنامه‌نویسی را آموزش می‌دهد.

فهرست مطالب

درباره کتاب Programming Arduino Next Steps

این کتاب در مورد بردهای آردوینو Uno، آردوینو Leonardo، آردوینو Due، برنامه‌نویسی برای اینترنت، به حداکثر رساندن ارتباط سریال، پردازش دیجیتالی سیگنال و . . . آموزش می‌دهد.

تمامی بیش از 75 تکنیک آموزش داده شده در کتاب Programming Arduino Next Steps آماده دانلود هستند. برخی از تکنیک‌های پیشرفته برنامه‌نویسی آردوینو که در این کتاب آموزش داده شده‌اند عبارتند از: نحوه استفاده از سخت‌افزار و تایمر تداخلی، نحوه بهبود عملکرد و سرعت پردازش با نوشتن کدهای بهره‌ور، روش‌های به حداقل رساندن انرژی مصرفی و حافظه، شیوه استفاده از حافظه با انواع مختلف سریال مانند I2C، 1Wire، SPI و TTL.

علاوه بر موارد گفته شده، چگونگی بهره‌برداری آردوینو از USB مانند کیبورد و ماوس، روش‌های استفاده از شبیه‌ساز ماوس و صفحه کلید آردوینو Leonardo و آردوینو Due، نحوه برنامه‌نویسی آردوینو برای اینترنت جهت پردازش سیگنال‌های دیجیتالی و به پایان رساندن چندین پروژه به صورت همزمان بدون نیاز به چند رشته کد مختلف و ساخت کتابخانه اختصاصی نیز در این کتاب به چشم می‌خورند.

اطلاعاتی که باید قبل از دانلود رایگان کتاب Programming Arduino Next Steps بدانید

Programming Arduino Next Steps

دوم

انگلیسی

21.6 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *