کتابخانه, کتب الکترونیکی

دانلود رایگان کتاب Arduino Workshop

کتاب Arduino Workshop

بالأخره پس از سال‌ها انتظار، نسخه جدیدی از کتاب Arduino Workshop به چاپ رسید. این کتاب که موفق شده بود رکورد فروش 35000 جلد را به ثبت برساند، به کاربران کمک می‌کند تا در مورد آردوینو اطلاعات دقیقی به دست بیاورند و پروژه‌های ساده‌ای بسازند.

فهرست مطالب

درباره کتاب Arduino Workshop

آردوینو، یک پلتفرم میکروکنترلر ارزان، منعطف و منبع باز است که به علاقه‌مندان کمک می‌کند تا پروژه‌های الکترونیکی خانگی و اختصاصی بسازند. تقریباً با ورودی‌های نامحدود و خروجی‌های افزودنی، سنسورها، نشانگرها، نمایشگرها، موتورها و . . .، آردوینو روش‌های بی‌شماری برای ساخت دستگاه‌های به خصوص فراهم می‌آورد که می‌توانیم با آنها محیط زندگی خود را بهبود ببخشیم.

این نسخه از کتاب کارگاه آردوینو بروز شده تا در مورد جدیدترین ورژن نرم‌افزار Arduino IDE حرف بزند. این کتاب کار خودش را با صحبت کردن پیرامون توضیح اولیه درباره سیستم آردوینو آغاز می‌کند و سپس سراغ ارائه اطلاعات درباره قطعات الکترونیکی و مفاهیم تازه نظیر پیشرفت‌ها در صفحه نمایش‌ها، نمایشگرهای لمسی، سنسورها، موتورها، GPS و فناوری بیسیم می‌رود.

شما با مطالعه این کتاب اطلاعات تازه‌ای پیرامون سخت‌افزارهای جدید به دست خواهید آورد و پروژه‌های بروز شده‌ای را خواهید دید که به نمایشگرهای لمسی، LED، رباتیک، سنسورها، اتصالات بیسیم داده‌ای و حتی پروژه‌های کنترل از راه دور توسط گوشی‌های هوشمند مربوط می‌شود. فصل‌های جدید کتاب Arduino Workshop شامل نمایشگرهای LED و عددی Max7219، ماژول‌های دات ماتریکس LED و ساخت کتابخانه‌های شخصی آردوینو می‌شود.

در سرتاسر این کتاب، پروژه‌های دم دستی باعث می‌شود که آموخته‌های خود را عملی کنید و بیاموزید چگونه از دانش خود بهره ببرید. همزمانی که قدرت فهم شما بالا می‌رود، پروژه‌ها پیچیده‌تر می‌شوند. در طی این مسیر، دروس متنوعی در زمینه کدنویسی می‌آموزید و یاد خواهید گرفت که چگونه کتابخانه آردوینو بسازید و از آن در پروژه‌های مختلف استفاده کنید.

برخی از پروژه‌های کتاب Arduino Workshop

  • ساخت ترموستات دیجیتال با قابلیت نمایش تغییرات دما در نمایشگر LCD
  • ساخت ذخیره‌کننده اطلاعات GPS در مورد سفر و قابلیت نمایش آن در Google Maps
  • ساخت تستر کاربردی برای بررسی ولتاژ باتری‌های تک‌سل
  • ساخت قفل قابل کنترل با کی‌پد که برای بازگشایی درب می‌بایست از رمز مخفی استفاده کنید

برخی بازی‌های آردوینو موجود در کتاب کارگاه آردوینو

  • نسخه الکترونیک بازی کلاسیک تاس 6 وجهی
  • بازی دو وجهی چالش تبدیل اعداد
  • ماشین کنترلی موتوری با موانع

کتاب Arduino Workshop ترفندهای لازم و اصول اولیه طراحی ربات‌ها را به شما می‌آموزد. بر این اساس، فرقی نمی‌کند که چه مهارتی دارید زیرا همزمانی که دارید این کتاب را می‌خوانید، از افزایش قدرت خود در دنیای آردوینو لذت خواهید برد.

اطلاعاتی که باید قبل از دانلود رایگان کتاب Arduino Workshop بدانید

Arduino Workshop

دوم

انگلیسی

26.5 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *