کتابخانه, کتب الکترونیکی

دانلود رایگان کتاب Ultimate Guide Arduino Sensors/Modules

کتاب Ultimate Guide Arduino Sensors/Modules

کتاب Ultimate Guide Arduino Sensors/Modules یک راهنمای گام به گام برای ساخت پروژه‌های جذاب آردوینو بدون نیاز به تجربه قبلی است. این دوره آموزشی آردوینو نحوه انجام 25 پروژه با 5 ماژول را به صورت پله به پله و با توضیحات واضح به شما می‌آموزد. نکته جالب آنکه، شماتیک و کدهای نوشته شده در این کتاب، قابل دانلود هستند.

فهرست مطالب

درباره کتاب Ultimate Guide Arduino Sensors/Modules

اگرچه آردوینو ماژول یا سنسورهای محدودی دارد اما گسترده پروژه‌هایی که می‌توان با آن ساخت به شکل حیرت‌انگیزی زیاد است. در این میان، نکته حائز اهمیت اینکه، باید بدانیم چگونه سنسورها را به کار بگیریم و نحوه کارکرد آنها را درک کنیم تا با شناخت عمیق از یک وسیله، وسیله جدیدی بسازیم.

همان‌طور که گفتیم، کتاب Ultimate Guide Arduino Sensors/Modules یک راهنمای جامع است که نویسنده‌های آن سعی کرده‌اند پرکاربردترین ماژول‌ها را در حین آموزش یک پروژه کامل به همراه کدها و تصاویر نحوه بستن مدار به شما معرفی کنند.

سخن نویسندگان کتاب Ultimate Guide Arduino Sensors/Modules

روی سانتوس در مورد خودش می‌گوید:«« من روی سانتوس هستم. مدرک کارشناسی ارشد الکترونیک و مهندسی کامپیوتر دارم. بیش از چهار سال است که در حال آموزش الکترونیک و برنامه‌نویسی در بلاگ شخصی خود هستم. به علاوه، سایت RNTLab.com را بنیان‌گذاری کرده و نویسنده 2 کتاب به نام‌های BeagleBone for Dummies و 20 Easy Raspberry Pi Projects هستم. پروژه‌ها و دوره‌های آموزشی من به آردوینو، سیستم‌های خانه هوشمند، ESP8266، رزبری پای و ESP32 مربوط می‌شوند»».

سارا سانتوس در مورد خودش می‌گوید:«« من سارا سانتوس هستم. مدرک کارشناسی ارشد بیو مهندسی دارم و از سال 2015 به عنوان تولیدکننده محتوا در سایت RNTLab.com با سانتوس کار می‌کنم. من به روی برای نوشتن کتاب 20 Easy Raspberry Pi Projects کمک کرده‌ام و در تولید و ساخت پروژه‌ها و دوره‌های آموزشی با هم همکاری می‌کنیم»».

اطلاعاتی که باید قبل از دانلود رایگان کتاب Ultimate Guide Arduino Sensors/Modules بدانید

Ultimate Guide Arduino Sensors/Modules

اول

انگلیسی

7.32 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *