کتابخانه, کتب الکترونیکی

دانلود رایگان کتاب Arduino Programming in 24 Hours

کتاب Arduino Programming in 24 Hours

با کتاب Arduino Programming in 24 Hours، تنها با گذراندن 24 جلسه 1 ساعته، می‌توانید زبان برنامه‌نویسی آردوینو را بیاموزید تا اولین پروژه‌های اختصاصی خود را بسازید.

فهرست مطالب

درباره کتاب Arduino Programming in 24 Hours

با استفاده از این کتاب آسان، گام به گام و باجزئیات، تمامی اطلاعات لازم درباره برنامه‌نویسی آردوینو C و ویژگی‌های آن را خواهید آموخت و می‌بینید که چگونه آردوینو را راه‌اندازی کنید تا در پروژه‌های پیچیده فعالیت نماید.

هر درس و مثالی که در کتاب Arduino Programming in 24 Hours آورده شده، تکمیل‌کننده مطالب آموزش داده شده فصل قبل خواهد بود تا پایه‌های شما را قوی‌تر کند و بتوانید با قدرت وارد دنیای موفقیت شوید!

آموزش‌های گام به گام و مرحله به مرحله شما را با مهمترین برنامه‌های آردوینو آشنا می‌کنند. ضمن اینکه آزمون‌هایی که در انتهای هر فصل وجود دارند، امکان ارزیابی مطالب اخیراً آموخته را می‌دهند. ضمناً، نکات ارائه شده جذابی نیز در مورد گفتگوهای هر فصل وجود دارند. آیا می‌دانستید که نکات، حکم پند و موعظه را دارند و به آسان‌تر انجام شدن کارها کمک شایانی می‌کنند؟

این کتاب همچنین، هشدارهای لازم در مورد مشکلات احتمالی را داده و نحوه حل کردن آنها را به شما آموزش می‌دهد. همچنین، با کتاب Arduino Programming in 24 Hours می‌توانید برد آردوینو مناسب خود را راحت‌تر انتخاب کرده و نرم‌افزار Arduino IDE را سریع‌تر نصب کنید و میان آن و برد آردوینو ارتباط ساده‌تری برقرار نمایید و در نهایت بتوانید کدهای لازم را ایجاد، آپلود و یا کامپایل و اولین برنامه آردوینو خود را راه‌اندازی کنید.

با این کتاب، نحوه استفاده از نشانگرها برای دست و پنجه نرم کردن با حافظه را خواهید آموخت و می‌آموزید که چگونه اشتباهات رایج در زمینه ذخیره داده‌ها در حافظه EEPROM یا مموری کارت microSD اکسترنال را انجام ندهید.

همچنین، کتاب Arduino Programming in 24 Hours می‌آموزد که چگونه داده‌های خروجی را ارسال و داده‌های ورودی را از دستگاه‌ها دریافت، با رابط‌های دیجیتالی ارتباط برقرار، اشکالات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری پیش آمده را برطرف، با پروتکل‌های SPI و I2C کار، شیلدهای اترنت و شبکه را نصب، اتصالات اینترنتی را آغاز، محیط‌های نمونه را راه‌اندازی و میان دستگاه‌های الکترونیکی و آردوینو ارتباط برقرار کنید.

اطلاعاتی که باید قبل از دانلود رایگان کتاب Arduino Programming in 24 Hours بدانید

Arduino Programming in 24 Hours

اول

انگلیسی

15.2 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *