کتابخانه, کتب الکترونیکی

دانلود رایگان کتاب Programming Arduino Getting Started with Sketches

کتاب Programming Arduino Getting Started with Sketches

کتاب Programming Arduino Getting Started with Sketches یک راهنمای بروز، گام به گام و آسان است که به شما آموزش می‌دهد چگونه با زبان C آردوینو و نرم‌افزار Arduino IDE اقدام به برنامه‌نویسی کنید. سیمون مانک به عنوان نویسنده این کتاب و یکی از عاشقان دنیای الکترونیک، با زبانی ساده، قابل فهم، واضح و سریع همه مفاهیم لازم برای آموزش برنامه‌نویسی را می‌آموزد.

فهرست مطالب

درباره کتاب Programming Arduino Getting Started with Sketches

کتاب Programming Arduino Getting Started with Sketches چندین و چند پروژه و نمونه ساده دارد. همه کدهای نوشته شده و نمونه در این کتاب را می‌توان همانگونه که هست به کار برد و یا آنها را تغییر داد. به علاوه، شما می‌توانید تمامی داده‌های لازم برای استفاده از آردوینو به عنوان زبان برنامه‌نویسی سایر بوردهای محبوب را نیز به دست بیاورید.

با مطالعه این کتاب، قادر خواهید بود آردوینو را پیکربندی کرده و کدهای لازم را بنویسید و مفاهیم اولیه زبان C و نرم‌افزار Arduino IDE را بشناسید. به علاوه، می‌توانید آرایه، تابع و رشته به کدها اضافه کنید و ورودی‌های آنالوگ و دیجیتال I/O آردوینو را راه‌اندازی نمایید و بردهای سازگار با آردوینو نظیر ESP32، Pico و . . . را به کار ببرید.

لازم به ذکر است که کتاب Programming Arduino Getting Started with Sketches نحوه کار کردن با کتابخانه‌های شخصی آردوینو و نحوه نوشتن کدهای ذخیره‌کننده داده در حافظه EEPROM و فلش مموری را می‌آموزد و شیوه کار کردن با نمایشگرهای مختلف اعم از LCDها، نحوه وصل شدن به اینترنت و استفاده از آردوینو به عنوان سرور وب را خواهد آموخت و شیوه ساخت پروژه‌های اینترنت اشیا (IoT) را آموزش خواهد داد.

اطلاعاتی که باید قبل از دانلود رایگان کتاب Programming Arduino Getting Started بدانید

Programming Arduino Getting Started with Sketches

سوم

انگلیسی

51.4 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *