کتابخانه, کتب الکترونیکی

دانلود کتاب Organic Electronics برای علاقه مندان به الکترونیک

کتاب Organic Electronics

کتاب Organic Electronics، درک اساسی از اصول حوزه الکترونیک آلی و کاربرد آنها در دستگاه‌های آلی را ارائه می‌دهد. این کتاب برای دانشجویان و پزشکان مفید است می‌توان از آن به عنوان نقطه پرشی برای علاقه‌مندان به یادگیری، کار و نوآوری در زمینه‌های شغلی آنها اشاره کرد.

فهرست مطالب

درباره کتاب Organic Electronics

ارگانیک‌ها به عنوان بستری برای دستگاه‌های الکترونیکی، بسیار کم هزینه و با کارایی بالا عمل می‌کنند و مناطق وسیعی را پوشش می‌دهند. از جمله ویژگی‌های آنها می‌توانیم به سبک بودن، انعطاف‌پذیر بودن و تناسب با تلفن‌های همراه هوشمند تاشو اشاره کنیم.

الکترونیک آلی در هسته اصلی صنعت نمایش جهانی دستگاه انتشار نور آلی است. صفحه نمایش‌های OLED همچنین، به عنوان منابع روشنایی کاربردهای بالقوه‌ای دارند. سایر برنامه‌های الکترونیکی ارگانیک در حال ظهور شامل سلول‌های خورشیدی آلی، ترانزیستورهای فیلم نازک آلی در پزشکی و طیف وسیعی از کاربردهای سنجش، حافظه و منطق می‌شوند.

کتاب Organic Electronics محصولی از دوره‌های یک و دو ترمی است که در طی بیش از دو دهه در آمریکا تدریس شده است.

این کتاب به دو بخش تقسیم می‌شود:

قسمت اول، مبانی و اصول اساسی حوزه الکترونیک آلی را بیان می‌کند. فرض بر این است که خواننده دانش اولیه‌ای از مکانیک کوانتوم، الکتریسیته و مغناطیس دارد. لازم به ذکر است که دانش پیشینه شیمی آلی مورد نیاز نیست.

قسمت دوم که همان برنامه‌هاست، بر روی دستگاه‌های الکترونیکی آلی متمرکز است. این بخش با بحثی در مورد رسوب و الگوبرداری فیلم نازک آلی و به دنبال آن فصلی در مورد گسیل‌کننده‌های نور آلی، ردیاب‌ها و ترانزیستورهای فیلم نازک شروع می‌شود.

در فصل آخر نیز چندین دستگاه و پدیده توصیف می‌شوند که در فصل‌های قبلی پوشش داده نشده است زیرا آنها تا حدودی خارج از جریان اصلی این رشته هستند.

اطلاعاتی که باید قبل از دانلود رایگان کتاب Organic Electronics بدانید

Organic Electronics

اول

انگلیسی

42.65 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *