کتابخانه, کتب الکترونیکی

دانلود کتاب Electronics for Beginners الکترونیک برای مبتدیان

کتاب Electronics for Beginners

اگر به فکر ورود به دنیای الکترونیک افتاده‌اید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید، کتاب Electronics for Beginners برایتان فوق‌العاده خواهد بود. در این کتاب، با شروع مقدمات برق و مدارها، الکترونیک دیجیتال و میکروکنترلرها، خازن‌ها و سلف‌ها و مدارهای تقویت‌کننده آشنا خواهید شد.

همه اینها در حالی است که برای شروع کار با الکترونیک به کمترین ابزار و اطلاعات اولیه نیاز خواهید داشت.

کتاب Electronics for Beginners که به فارسی آن را الکترونیک برای مبتدیان ترجمه کرده‌اند، سعی دارد تا این مهارت را به صورت عملی به علاقه‌مندان به این حوزه بیاموزد.

در واقع در ابتدا با مبانی برق و مدارها آشنا خواهید شد و سپس وارد دنیای الکترونیک دیجیتال و میکروکنترلرها می‌شوید و در ادامه خازن‌ها، سلف‌ها و مدارهای تقویت‌کننده را خواهید شناخت.

علاوه بر اینها، ریاضیات مربوط به مدارها را به روشی بسیار آسان توضیح داده شده زیرا همان‌طور که از نام کتاب Electronics for Beginners مشخص است، مطلقاً برای افراد مبتدی نوشته شده است. با این اوصاف، در این کتاب خبری از سختی محاسبات ریاضیات نخواهد بود و تمامی موارد کلیدی مربوط به علم الکترونیک نیز آموزش داده می‌شوند.

شما با خواندن این کتاب، روش تقسیم ولتاژ و الزامات مربوط به مدارها و چگونگی قرار گرفتن آنها را خواهید شناخت. شما می‌توانید آنچه که قسمت‌های مختلف برنامه‌ها انجام می‌دهند را بخوانید و تصمیم بگیرید که هنگام انتخاب قطعات چه ملاحظاتی را باید در نظر گرفت.

فهرست مطالب

درباره نویسنده کتاب Electronics for Beginners

آقای Jonathan Bartlett
آقای جاناتان بارتلت نویسنده کتاب Electronics for Beginners

جاناتان بارتلت (Jonathan Bartlett) یک مهندس ارشد تحقیق و توسعه نرم‌افزار است. وی کتاب Electronics for Beginners را آنطور که خودش می‌گوید، با جان و دل نوشته است.

حوزه مطالعاتی بارتلت به گونه‌ای است که او در حل مشکلات مختلف تیم‌های نرم‌افزاری تمرکز دارد. پیش از این او یک توسعه‌دهنده ارشد ITX بود و برنامه‌هایی را برای شرکت‌ها در سراسر ایالات متحده توسعه می‌داد.

از جمله نشریات وی می‌توان به کتاب Programming from the Ground Up (برنامه‌نویسی از ابتدا) اشاره کرد.

اطلاعاتی که باید قبل از دانلود رایگان کتاب Electronics for Beginners بدانید

Electronics for Beginners

دوم

انگلیسی

9.23 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *