کتابخانه, کتب الکترونیکی

دانلود رایگان کتاب Hacking Electronics

دانلود رایگان کتاب Hacking Electronics

کتاب Hacking Electronics یک کتاب فوق‌العاده از نویسنده معروف سیمون مانک است. این کتاب صرفا یک کتاب برای یادگیری الکترونیک، آردوینو و رزپری پای نیست و به هیچ عنوان به مطالب تئوری نمی‌پردازد بلکه هدف آن تجهیز خواننده به مهارت‌هایی است كه برای ساختن وسایل و پروژه‌های الكترونیكی به آنها احتیاج دارد؛ پس برای دانلود رایگان کتاب Hacking Electronics با بهنام رباتیک همراه باشید.

فهرست مطالب

درباره نویسنده کتاب Hacking Electronics

آقای سیمون مانک نویسنده کتاب Hacking Electronocs
آقای سیمون مانک نویسنده کتاب Hacking Electronocs

دکتر سیمون مانک فارغ‌التحصیل رشته سایبرنتیک (علم برقراری ارتباط میان سیستم‌های کنترل خودکار در ماشین‌ها و موجودات زنده) و علوم کامپیوتر بوده و دارای دکترای مهندسی نرم‌افزار است.

او موسس شرکت نرم‌افزاری Momote Ltd می‌باشد. سیمون مانک از همان ابتدای نوجوانی یکی از علاقه‌مندان فعال حوزه الکترونیک بود.

وی اکنون به صورت تمام وقت به نویسندگی می‌پردازد و مهمترین کتاب‌هایی که تا کنون نوشته عبارتند از: “شروع کار با  IOIO(صفر و یک)”، “30 پروژه با آردوینو برای نبوغ شیطانی”، “15 پروژه خطرناک و دیوانه‌کننده برای نبوغ شیطانی” و “آردوینو + پروژه‌های اندروید برای نبوغ شیطانی”.

با توجه به اینکه مانک به صورت تخصصی در حوزه الکترونیک فعالیت دارد و نوشته‌های او در بازار با استقبال خوب فعالین این حوزه روبه‌رو شده است، پیشنهاد می‌کنیم که حتما اقدام به دانلود رایگان کتاب Hacking Electronics بکنید.

اطلاعاتی که باید قبل از دانلود رایگان کتاب Hacking Electronics بدانید

Hacking Electronics: Learning Electronics with Arduino and Raspberry Pi, Second Edition 2nd

دوم

انگلیسی

7.13 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *