ملزومات رباتیک

جاباتری تخت چهارتایی به رنگ مشکی و سبز

جاباتری سبز

جاباتری تخت محل قرار دادن چهار باتری را دارد. در جلوی این جاباتری چهار قسمت استوانه‌ای دیده می‌شود که به صورت یکی در میان، در بالا و پایین آنها فنر جای گرفته است و در پس‌زمینه قسمت‌های مشکی نیز عکسی از یک باتری کشیده شده تا به کاربران در مورد نحوه قرار دادن باتری کمک کند و به آنها بگوید که قطب مثبت و منفی دقیقاً باید کجا قرار گیرد.

در پشت جاباتری هم تنها یک صفحه صاف مشکی رنگ را می‌بینید که در وسط آن دو سوراخ تعبیه شده تا کاربران بتوانند با پیچ این جاباتری را روی مکان مدنظر ببندند. همچنین، برای دسته کنترل‌های ربات بسیار مناسب هست که میتوان آن را بر روی دسته کنترل پیچ کرد.

در بالا و پایین جاباتری هم سوراخ‌های مربوط به فنرها را می‌بینیم ولی در قسمت بالایی، یک سیم قرمز و یک سیم مشکی به چشم می‌خورد تا با لحیم کردن آنها روی برد دلخواه، انرژی وسیله‌ای که می‌سازید را به آسانی تأمین کنید.

فهرست مطالب

سایز و اندازه جاباتری تخت چهارتایی

اندازه‌های جا باتری تخت چهارتایی به شرح زیر است:

طول

65 میلی‌متر

عرض

60 میلی‌متر

ارتفاع

18 میلی‌متر

طول سیم

24 سانتی‌متر

عرض محل قرار دادن باتری

تقریباً 18 میلی‌متر

جنس جاباتری تخت

جاباتری تخت چهارتایی

کیفیت پلاستیک به کار رفته برای ساخت این جاباتری مناسب است و جنس فنرها و پین‌های اتصال آن نیز ضد زنگ می‌باشد و به مرور زمان تغییر نمی‌کند و بر خلاف نمونه‌های دیگر در بازار، در مکان‌های شرجی مانند شمال و یا جنوب ایران زنگ نمی‌زند؛ مشکلی که خیلی از مشتریان ما را قبلاً درگیر کرده بود.

رنگ جا باتری تخت

جاباتری تخت چهارتایی در حال حاضر به رنگ‌های سبز و مشکی تولید شده است اما نباید نگرانی از بابت کیفیت آن داشته باشید. این محصول مجموعه بهنام رباتیک از مواد پلاستیکی مناسب ساخته شده و رنگی که روی آن کشیده شده خطری برای استفاده در صنایع مختلف ندارد بنابراین مدرسین رباتیک و آموزشگاه‌ها تا به امروز استقبال خوبی از آن داشته‌اند و به صورت مداوم اقدام به خرید جا باتری تخت کرده‌اند.

نکته: با توجه به مواد اولیه موجود در بازار، ممکن است رنگ این محصول هر بار متفاوت باشد بنابراین پیش از نهایی کردن سفارش خود، حتماً از موجود بودن رنگ مدنظر اطمینان حاصل کنید.

انواع جاباتری تخت

جاباتری تخت چهارتایی دو نوع دارد؛ کانکتوردار و بدون کانکتور یا فقط با سیم معمولی. نوع کانکتوردار این جاباتری به یک سوکت مخابراتی مجهز شده که به پین روی بردهای دسته کنترل وصل می‌شود بنابراین نیازی به لحیم کردن سیم‌ها نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *