شرایط و ضوابط بهنام رباتیک

 

globe
شرکت تخصصی بهنام رباتیک برای اطمینان بیشتر کاربران از خرید خود و حفظ حریم شخصی نیازمند است تا اطلاعاتی از کاربران در اختیار داشته باشد.

برای اماده شدن سفارش و ارسال آن، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره همراه، ایمیل وکدپستی لازم خواهند بود.

ادرس ایمیل، شماره تلفن‌های ثبت شده مورد تایید مشتری است و تمام راه ارتباطی شرکت از این طریق می‌باشد. ضمناً، تمام اتفاقات ناشی نادرست بودن اطلاعات به عهده کاربر می‌باشد.

شرکت تخصصی بهنام رباتیک برای اخبار، تخفیف‌ها و جشنواره‌ها در سایت از طریق پیام کوتاه و ایمیل به کاربران خبررسانی می‌کند.

خریدارتعهد می‌دهد که بر اساس قانون‌های ایران از محصولات فروشگاه استفاده کند،. مسئولیت استفاده خلاف مقررات این کشور از محصولات متوجه شخص کاربر می‌باشد و سایت از هرگونه اتهامی مبرا است و برای استفاده از کالای خاص باید مجوز رسمی داشته باشد.

هرگونه مطالبی که در سایت تخصصی بهنام رباتیک وجود دارد (متن، گرافیک، مقاله و . . .) جزئی از دارایی‌های حقوقی و معنوری سایت می‌باشد و استفاده تجاری از آن حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‌دارد.

تمامی اسم‌ها و خدمات ایجاد شده توسط سایت و علائم تجاری ثبت شده در انحصار شرکت می‌باشد و استفاده از آن شکایت قضایی در پی دارد.

حق هرگونه تغییر در قیمت طبق قوانین سایت در هر زمان، برای سایت بهنام رباتیک محفوظ می‌باشد.

بهنام رباتیک ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای اهداف و قوانین سایت خود ویرایش کند. همچنین، اگر کامنت کاربر داری مصداق‌های مجرمانه باشد تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

تمامی هویت اشخاص ثبت شده در سایت بهنام رباتیک محفوظ بوده و اطلاعات کاربران به هیچ فرد یا سازمانی داده نمی‌شود مگر ان که از طرف نهادهای اطلاعاتی درخواست ارائه شود که در ان صورت اطلاعات تحویلشان داده خواهد شد.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات شرکت بهنام رباتیک، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمزعبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که با حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربر می‌باشد.

بهنام رباتیک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

تمامی قوانین در صورتی قابل اجرا هستند که شرایط خاص مانند (زلزله، سیل، آشوب و . . .) رخ ندهد.

در صورت خرید با قیمت کلی، هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود و مجموعه بهنام رباتیک مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

در صورتی که مشتریان محترم ساکن مشهد سفارش خود را پس از ساعت 16 (4 بعد از ظهر) ثبت کنند، کالای آنها روز بعد ارسال خواهد شد. ضمناً، سفارشات مشتریان محترم شهرستانی که بعد از ساعت 12 ظهر ثبت می‌شوند، اولین روز کاری بعد با پست یا تیپاکس ارسال می‌گردد.